Betono sienos imitacija

Užsakykite dekoratyvinio betono sienas savo namui, butui arba komercinei patalpai. Tai lengva, bet patvari alternatyva betono sienoms. Tinka kurti modernaus stiliaus interjerus, dera su klasikiniu stiliumi. Siūlome rinktis individualius raštus ir spalvas. Dirbame su sertifikuotomis medžiagomis. Jūsų sienos bus kaip iš katalogo

Palikite užklausą ir gaukite pasiūlymą per 12 val.

Punktualumas

Remontą darome laiku ir greitai

Spalvos

Didelis spalvų pasirinkimas

Garantija

Duodame 5 metų garantija visiems darbams 

Betono sienos imitacija interjere - gražus, praktiškas ir ilgaamžis sprendimas. Tam, kad siena išlaikytų sunkias betono plokštes, ji turi būti pakankamai tvirta, o butuose, namuose, kavinėse, restoranuose ar loftuose papildomai konstruoti tam tinkamus karkasus neapsimoka. Tai ką daryti, jei vis viena norisi tos betono sienos bute?

Dekoratyvinio betono sienų apdaila - modernus sprendimas

Šiuo metu efektingą betono sienos imitaciją galima sukurti bet kuriame interjere. Tam naudojamas taip vadinamas mikrocementas arba miktobetonascemento ir polimerų mišinys.

Šitokia "palengvinta" betono imitacija atrodo itin estetiškai, moderniai, nenuobodžiai. Vistik norint išgauti pageidaujamą "akmeninių sienų" efektą, labai svarbu viską atlikti teisingai. Jei visiškai neturite tame patirties, geriau sienų betonavimo nesiimti, antraip veikiausiai pastebėsite, kad:

  • mikrocementas nesilaiko ant sienos;
  • stingstant keičiasi jo spalva ar atsiranda įtrūkimai;
  • sienos neatrodo taip gražiai, kaip tikėjotės.

Atsiradus tokiems nenumatytiems reiškiniams, jūsų betonavimo darbų kaina gali netikėtai išaugti (juk reikės taisyti, ar visai perdaryti).

"A.K.Decor" meistrai kokybiškai įrengs dekoratyvines sienas

Jei norite savo namuose, restorane ar kitose patalpose betono sienos imitacijos, greičiausias (ir pigiausias) būdas - pasisamdyti meistrus.

Mūsų komanda jau yra "išliejusi" ne vieną sieną, atkalusi ranką bei atsirinkusi šiam darbui tinkamas priemones.

  • Dirbame su sertifikuotomis medžiagomis, todėl užtikriname, kad jūsų sienų apdaila atrodys kaip iš katalogo.
  • Mūsų naudojama technologija užtikrina patvarumą ir ilgaamžiškumą. Tikrai nesuskils sienos kraštai, nepasikeis spalva ir pan.

Kaip gimsta betono siena jūsų interjere

Rankiniu būdu padengiame pasirinktą sienos paviršių mikrocementu. 

  • Skirtingai nei pramoniniu būdu pagamintos betono plokštės, stingdamas mikrocementas įgauna unikalų ir nepakartojamą raštą.
  • Naudojant specialų gruntą, mikrobetonu galima dengti praktiškai bet kokius paviršius, o sustingęs jis tampa atsparus mechaniniams pažeidimams, drėgmei, karščiui ir t. t.
  • Betono imitacija galima padengti tik vieną sieną ar vieną kambarį, tačiau galima naudoti ir kaip vientisą dominuojančią sienų apdailą. Dekoratyviniu betonu padengtos sienos puikiai dera su stiklo, medžio ar metalo elementais.
  • Galima išgauti įvairius dekoratyvinius efektus: lygų ar blizgų sienos paviršių, vibravimo būdu sutankinto betono paviršiaus efektą, ertmes, įdubas, plytų iš architektūrinio betono imitaciją.

Savo darbams visada suteikiame garantijas.


Dirbame ne tik su Vilniaus klientais. Į "A.K.Decor" gali kreiptis užsakovai iš visos Lietuvos. Pasiraitosime rankoves ir suorganizuosime sienų betonavimo darbus visuose miestuose: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir t. t. Skambinkite ☎ +370 (678) 77779 , +370 (605) 87176

Liko klausimų? Parašykite mums!

Dirbame visoje Lietuvoje

 Liko klausimų?

Skambinkite ☎ 

+370 (678) 77779 +370 (605) 87176