Gyvenamųjų namų betonavimas

Atliekame visus dekoratyvinio betonavimo darbus gyvenamuosiuose namuose: įrenginėjame sienas ir grindis iš mikrocemento, darome fasadų, laiptų apdailą mikrocementu. 

Palikite užklausą ir gaukite pasiūlymą per 12 val.

Punktualumas

Remontą darome laiku ir greitai 

Švara

Po darbų sutvarkome teritoriją

Garantija

5 metų garantija su nemokamu remontu

Ir ankščiau betonas dažniausiai buvo naudojamas pamatų ir rūsių statybai, tačiau dabar individualioje statyboje jis vis dažniau naudojamas sienoms ir luboms

Jeigu Jūs statote namą ir ieškote specialistų, galinčių atlikti tokius betonavimo darbus, kaip kaip: pamatų liejimas, grindų betonavimas ir lyginimas, liejamų grindų įrengimas arba grindų paviršiaus paruošimas kitai dangai, o taip pat jeigu Jūs norite sukurti originalų interjerą, naudojant dekoratyvinio betonavimo techniką, kreipkitės į mus.

Turime daug patirties dirbant su gyvenamųjų namų betonavimu. Išliesime grindis, kurios tarnaus Jums daug metų, įrengsime betoną imituojančias sienas, padarysime sienas ir mikrocemento koridoriuose, vonioje, virtuvėje, kambariuose. Sukursime originalius baldus iš mikrocemento.

Padedame įsigyti medžiagas su nuolaida, patarsime, kokias dangas geriau įrengti Jūsų namuose.

Taip pat betonuojame rūsius, garažus, laiptus ir teritoriją prie pastato. 

Epoksidinės grindys gyvenamajame name/www.ak-decor.lt
Epoksidinės grindys gyvenamajame name/www.ak-decor.lt

Kodėl verta pasirinkti "A.K."Decor"?

Dirbame su betonu jau 15 metu ir puikiai išmanome jo savybes. Technologijos arba darbų eiliškumo pažeidimas ne tik sugadins bendrą vaizdą, bet gali būti pavojingas žmonių saugumui. Ateityje darbus teks daryti 2 kartą ir iš naujo už tai mokėti. Su mūsų meistrais Jūs galite būti tikri, kad darbai bus atlikti kokybiškai ir laiku. 

Kreipkitės telefonu ☎ +370 (678) 77779 +370 (605) 87176

Liko klausimų? Parašykite mums! 

Dirbame visoje Lietuvoje

Liko klausimų?

Skambinkite ☎

+370 (605) 87176

+370 (678) 77779