Kiemo betonavimas

Betonuojame kiemus, lauko aikšteles, takelius prie įvairių statinių. Taip pat naudojame dekoratyvinio betonavimo techniką, kuri užsirekomendavo kaip puiki alternatyva plytelėms. Įmonėje dirba meistrai su patirtimi, darbams suteikiama kokybės garantija

Punktualumas

Remontą darome laiku ir greitai

Švara

Po darbų sutvarkome teritoriją

Garantija

Duodame 5 metų garantija visiems darbams 

Kodėl dekoratyvinis štampuotas betonas - optimalus pasirinkimas kiemo ir aikštelių betonavimui

Dekoratyvinis betonavimas plačiai naudojamas kiemų, takelių bei aikštelių įrengimui. Jis puikiai tinka kaip dangos viršutinis sluoksnis ir turi daug privalumų palyginus su grindinio plokštėmis.

  • laikui bėgant jis nenugrimzda žemyn,
  • nereikalauja bordiūro įrengimo ir papildomo betonavimo,
  • neleidžia dygti žolei siūlėse,
  • danga lengvai valoma, yra patvari bei estetiškai atrodo. 

 Todėl tai puiki alternatyva tiems, kurie nori, kad jų kiemas arba aikštelė gražiai atrodytų ir nesusidėvėtų ir kad dangą būtų lengva prižiūrėti. 

Jeigu Jūs ieškote meistrų, galinčių kokybiškai ir greitai išbetonuoti Jūsų kiemą, užsakykite "A.K.Decor" meistrų paslaugas. Atliekame kiemų bei aikštelių betonavimą, patarsime, kokias medžiagas geriau naudoti ir padėsime jas įsigyti už geresnę kainą. Išbetonavome daug kiemų, todėl žinome, kaip elgiasi ši medžiaga. Atliksime Jūsų kiemo betonavimą taip, kad jis tarnautų Jums ilgus metus ir nekeltų rūpesčių dėl remonto. Visiems darbams duodame garantiją.

Dirbame Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose. Paskambinkite mums ☎ +370 (678) 77779 +370 (605) 87176 - atsakysime į visus klausimus, suderinsime darbų apimtį ir biudžetą.  

Liko klausimų? Parašykite mums! 

Dirbame visoje Lietuvoje

Liko klausimų?

Skambinkite ☎

+370 (605) 87176

+370 (678) 77779