Epoksidinės grindys

Tai vienos iš populiariausių liejamų grindų rūšių, kurios užtikrina Jūsų patalpų, terasos, aikštelės, kiemo patvarumą.  

Epoksidinės grindys universalios ir praktiškos. Jas lengva prižiūrėti. Šias grindis galime įrengti visuose objektuose, tarp kurių: butai, namai, kiemai, garažai, rūsys, kavinės, parduotuvės, grožio salonai ir kt.

Mes ne tik kokybiškai įrengsime grindis Jūsų objekte, bet pasiūlysime didelį spalvų bei raštų pasirinkimą. Padėsime įsigyti medžiagas pigiau. Turime 15 metų patirtį ir duodame darbams 5 metų garantiją. 

Palikite užklausą ir gaukite pasiūlymą per 12 val.

Punktualumas

Remontą atliekame laiku ir greitai

Paletė

Individualus spalvų pasirinkimas

Garantija

5 metų garantija su nemokamu remontu

Nuo vaikų įstaigų iki sandėlių

Jeigu ieškote patvarių ir estetiškai atrodančių grindų, rekomenduojame rinktis epoksidines grindis.

Tai liejamos grindys, t.y. vientisos, be siūlių, todėl atrodo kaip lygus paviršius. Dėl to jas lengva valyti ir prižiūrėti.

Privalumai

1. Ekologiškos. Jos nekenkia sveikatai, todėl tinka vaikų ir medicinos įstaigoms, gyvenamosioms patalpoms

2. Atsparios drėgmei ir net agresyviai chemijai. Drąsiai klokite šias grindis garažuose, rūsiuose, servisuose, vonios kambariuose, virtuvėse, restoranuose, grožio salonuose ir pan.

2. Gražios. Dėl savo estetinio vaizdo būtent epoksidines grindis Jūs greičiausiai sutiksite restoranuose, oro uostuose, elitinėse būstuose 

4. Praktiškos. Epoksidinių grindų priežiūrą labai paprasta - naudokite karštą vandenį ir bet kokias valymo priemonės.

Poliuretano ir epoksidinės? 

Mūsų dažnai klausia, kokias grindis geriau įrengti tam tikrose patalpose: poliuretanines ar epoksidines. Poliuretanas ir epoksidas - dažniausiai įeinantys į liejamų grindų sudėtį komponentai.  Tarp jų daug panašumų, tačiau yra ir skirtumų, kurie ypač išryškėja ilgai eksploatuojant grindis. Apie esminius skirtumus Jūs galite paskaityti ČIA. 


Bet jeigu norite gauti tikslų atsakymą ir konsultaciją, susisiekite 

(370(678)77779, +370(605)87176) - mūsų specialistai viską išsamiai paaiškins ir padės priimti Jums geriausią sprendimą.

Nuotraukos iš mūsų objektų

Su kokiais objektais mes dirbame

Epoksidines grindis galima įrengti bet kokiose patalpose. Jeigu remontuojate butą, namą arba įrenginėjate komercines patalpas, paskambinkite mums. Patarsime, kokias grindis pasirinkti, kad jos tarnautų  ilgus metus ir sutaupytų Jūsų lėšas ir laiką.

Kodėl AK Decor? 

Dirbame su grindų įrengimu jau 15 metų. Įgijome labai daug patirties, dirbdami su pačiais įvairiausiais objektais. Kadangi savininkas pats dirba objektuose, kokybei skiriamas ypatingas dėmesys. 

Be to, skirtingai negu daugelis kitų įmonių, mes galime parūpinti didelį grindų spalvų ir raštų pasirinkimą. Užsakykite epoksidines grindis "AK Decor"  ir džiaukitės rezultatu daugelį metų. Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite. Atsakome konkrečiai ir išsamiai.

Liko klausimų? Parašykite mums! 

Dirbame visoje Lietuvoje

Liko klausimų?

☎ Skambinkite 

+370 (678) 77779

+370 (605) 87176