Grindų betonavimas

Išbetonuosime Jums praktiškas grindis, kurios tarnaus net 50 ir daugiau metų. Grindų betonavimo darbai atliekami gyvenamuosiuosekomercinės ar gamybinės paskirties pastatuose. Suteikiame oficialią garantiją. Meistrai su 15 metų patirtimi

Palikite užklausą ir gaukite pasiūlymą per 12 val.

Punktualumas

Remontą darome laiku ir greitai

Švara

Po darbų sutvarkome teritoriją

Garantija

5 metų garantija su nemokamu remontu 

Grindų betonavimas: taupu, praktiška, atlaiko net 50 metų

Betoninės grindys - praktiškas, ekonomiškas ir itin patvarus sprendimas įvairios paskirties patalpoms. Jos tinka tiek gyvenamiesiems, tiek komercinės ar gamybinės paskirties pastatams. Grindų betonavimo darbai nereikalauja didelių finansinių investicijų ar kitokio specialaus pasiruošimo.

Kada verta rinktis grindų betonavimą?

Šią paslaugą renkasi dėl jos svarių pliusų. Tai:

  • Nedidelė palyginus su kitomis medžiagomis kaina

  • Ilgaamžiškumas

  • Atsparumas dilimui, drėgmei, karščiui, šalčiui, ugniai

  • Atsparumas įvairiems mikroorganizmams, vabzdžiams ir kitokiems kenkėjams

  • Technologinis paprastumas/

Grindų betonavimo kainos net ir kartu su medžiagomis, palyginus su kitais būdais, nėra aukštos, o atlaikys tokios grindys tikrai ilgai. Be to, jos išliejamos tiksliai pagal turimą grindų formą, suformuojamos lygios (jokių siūlių, sujungimų ar sudūrimų), puikiai tinkančios pačiai įvairiausiai dangai.

Tačiau tam, kad betoninės grindys išsaugotų visas optimalias eksploatacines savybes, būtina laikytis griežtos technologinės veiksmų sekos. Jeigu norite greitai ir kokybiškai įrengti patvarias grindis, tinkamas tiek ramiam vaikščiojimui, tiek šokiams, kvieskite "A.K.Decor" meistrus. 

Atliekame tradicinį, sausą ir pramoninį grindų betonavimą. Betonuojame ir šildomas grindis. Taip pat mielai atsakome į visus su tuo susijusius klientų klausimus. Dirbame Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Alytuje ir visur kitur, kur tik mus pakviečia. Užsakykite mūsų paslaugas tel. ☎ +370 (678) 77779 +370 (605) 87176

Liko klausimų? Parašykite mums! 

Dirbame visoje Lietuvoje

Liko klausimų?

Skambinkite ☎

+370 (678) 77779 

+370 (605) 87176