Savaime išsilyginančios grindys 

Paruošime paviršių Jūsų norimai grindų dangai savaime išsilyginančia betono mišinio pagalba. Garantuojame lygų paviršių, ant kurio puikiai atrodys kilimai, plytelės, parketas, linoleumas, kamštinė ir kitos dangos. Turime daug metų patirties, suteikiame darbų garantiją

Palikite užklausą ir gaukite pasiūlymą per 12 val.

Punktualumas

Remontą darome laiku ir greitai 

Švara

Po darbų sutvarkome teritoriją

Garantija

5 metų garantija su nemokamu remontu 

Paruoškite paviršių dangos klojimui

Norite, kad jūsų pasirinkta grindų danga atrodytų gražiai? Pasirūpinkite tuo, kad paviršius, kurį ji dengia, būtų lygus. Atrodo, kad tam pakanka jį užlieti savaime išsilyginama mase ir laukti, kol viskas pasidarys savaime. Tačiau tai nėra tiesa. 

Taip vadinamos savaime išsilyginančios grindys - specialus mišinys, skirtas grindų lyginimui. Jis sustingsta, tad jeigu laiku jo tinkamai neišlyginti, paviršius primins jūros bangas. Akivaizdu, kad ant tokio pagrindo jokios dangos nepadėsi ir viską teks daryti iš naujo. Todėl meistro pasirinkimas pasitelkiant savaime išsilyginančias grindis yra labai svarbus.

Kada savaime išsilyginančios grindys -  geriausias pasirinkimas?

Šios grindys dažniausiai naudojamos norint papildomai išlyginti betono grindis viešuose pastatuose ir gyvenamose patalpose. Toks lyginimo būdas tinka, kai reikia patobulinti beveik lygias grindis. Patartina, kad aukščio skirtumas neviršytų 3 cm, o svoris - 150 kg vienam kv.cm. Ant standartinių savaime išsilyginamųjų grindų visada dedama viršutinė grindų danga. Paprastai naudojamos tokios dangos, kaip:

  • kilimai;
  • keramikos plytelė;
  • parketas;
  • linoleumas;
  • kamštinė danga.

Patikėkite paviršiaus lyginimą "A.K.Decor" meistrams - užtikrinsime lygų pagrindą bet kokiai grindų dangai. Skambinkite mums tel. +370 (678) 77779 +370 (605) 87176.

Liko klausimų? Parašykite mums! 

Dirbame visoje Lietuvoje


Skambinkite ☎

+370 (678) 77779 

+370 (605) 87176