Susisekite su "A.K.Decor" komanda

  • patikima
  • laiku
  • su kokybės garantija

Palikite užklausą ir gaukite pasiūlymą per 12 val.

Esame betonavimo ir apdailos darbų specialistai. Dirbame šį darbą daugiau negu 15 metų. Atsakingai žiūrime į kiekvieną objektą ir išmanome betonavimo specifiką. Todėl galime patarti, kokią technologiją geriau pasirinkti įgyvendinant atskirą projektą, kokias medžiagas geriau naudoti, kur jas galima įsigyti pigiau. Toks požiūris patinka ir mūsų klientams - kartu apskaičiuojame sąmatą, parenkame optimaliausią variantą. O svarbiausia, klientai lieka patenkinti atliktų darbų kokybe. 

Kaip mes dirbame su savo klientais

  • Pagrindinis principas, kuriuo mes vadovaujamės darbe - kiekvienas atvejis yra unikalus. O kiekvienas sprendimas svarbus mūsų klientui. Viską darome taip, kad klientas būtų patenkintas darbo kokybe.
  • Konsultuojame savo klientus betonavimo ir apdailos klausimais. Kad betonavimas būtų kokybiškas, svarbu aiškiai suvokti, kokia objekto paskirtis, kokie reikalavimai keliami jo eksploatavimui. Betonavimo būdas bei medžiagos gali keistis ir nuo patalpų vietos. Kai informacijos daug, sunku suprasti, kas yra teisinga, o kas netiks konkrečiam atvejui. Mes padedame rasti optimaliausią sprendimą, kuris užtikrina, kad darbą nereikės perdarinėti antrą kartą. 
  • Darant remontą arba statant, visada norisi sutaupyti. Kartu su klientu ieškome optimalių sprendimų,  kaip tai padaryti neatsisakant kokybės.
  • Rūpinamės visomis reikalingomis betonavimui medžiagomis. Padedame jas įsigyti su nuolaidomis iš tiekėjų.
  • Darbus priduodame laiku. Mums samdantiems nekyla jokių galvos skausmų dėl pradelstų terminų. 
  • Baigę darbus, paliekame objektą tvarkingą - surenkame savo statybines atliekas ir paruošiame vietą kitoms statybininkų brigadoms.

Dirbame su užsakovais iš Lietuvos ir užsienio. Tarp "A.K.Decor" objektų - gyvenamieji namai, sodybos, butai, kiemai, rūsiai, aikštelės. Išbetonavome daug sienų ir grindų komerciniuose objektuose - kavinėse, restoranuose, parduotuvėse, prekybos salėse, aikštelėse ir t.t. 

Savininkas pats aktyviai įsitraukęs į veiksmą ir dalyvauja visuose darbuose. Todėl Jūs galite būti tikri dėl itin atsakingo požiūrio į kiekvieną klientą ir objektą.

Paskambinkite - rasime bendrą kalbą.

Dirbame visoje Lietuvoje

Liko klausimų?

Skambinkite ☎ +370 (678) 77779  +370 (605) 87176