Komercinių patalpų betonavimas 

Betonuojame visus komercinės paskirties objektus: pastatus, garažus, parkavimo aikšteles, maitinimo, švietimo ir sveikatinimo įstaigas. Klojame dekoratyvines grindis parduotuvėse, prekybos salėse. Darome betono sienų imitaciją.

Palikite užklausą ir gaukite pasiūlymą per 12 val.

Punktualumas

Remontą darome laiku ir greitai 

Paletė

Individualus spalvų pasirinkimas

Garantija

5 metų garantija su nemokamu remontu

Įrenginėjame stilingas dekoratyvines grindis ir sienas parduotuvėse, restoranuose, kavinėse, biuruose ir baruose, derybų kambariuose ar laukiamuosiuose. Apdailiname fasadus, laiptus, teritoriją prie pastato. 

Dekoratyvinės grindys komercinėms patalpoms - praktiškas ir su laiku atsiperkantis sprendimas, nes grindų nereikės keisti kas 5-6 metus. Investavus vieną kartą, rezultatu džiaugsitės daug metų. Dekoratyvinės grindys patvarios, nekenkia žmonių sveikatai, saugo nuo mikroorganizmų ir kenkėjų, atlaiko dideles apkrovas. Be to,  jas paprasta prižiūrėti. Visos grindys pasižymi antistatiniu efektu.

Grindys iš mikrocemento plonesnės negu betoninės, bet puikiai atlaiko temperatūrų svyravimą, mechaninį vidutinio stiprumo poveikį. Jas lengva valyti, nes galima naudoti visas chemines valymo priemones, todėl jos puikiai tinka biurams, kavinėms, prekybos salėms ir kitiems komerciniams objektams. Didesnių apkrovų objektams rekomenduojame rinktis liejamas grindis. Norint apsispręsti, kokias grindis pasirinkti - epoksidines, poliuretano, poliruoto betono ar kitas, geriau pasitarti su mūsų specialistais - įvertinsime Jūsų patalpų paskirtį, apkrovas ir patarsime geriausią variantą. Dengiant paviršių mikrobetonu, grindims galima suteikti bet kokį norimą raštą ir spalvą, jas galima papuošti įmonės logotipu. Taigi, jos pasitarnaus ir kaip papildoma reklamos priemonė. 

Komerciniuose patalpose įrenginėjame ir sienas iš mikrocemento. Palyginus su architekturiniu betonu, betoną imituojančios sienos lengvos, praktiškos ir apsaugo nuo drėgmės. Mikrocementas plačiai naudojamas kuriant tokius interjero stilius, kaip  "loft", "high-tech", taip pat "modern" ir "industrial". Jis puikiai derės ir prie klasikinės patalpos stilistikos.

"A.K.Decor" komanda atlieka ir kitus betonavimo darbus tokius, kaip: grindų betonavimas ir lyginimas, betoninių grindų remontas, laiptų betonavimas ir apdaila, fasado apdaila. Betonuojame kiemus, aikšteles ir takelius teritorijoje prie statinio.

Dirbame tik su kokybiškomis medžiagomis iš oficialių tiekėjų. Galime padėti įsigyti medžiagas su nuolaida.


Jeigu Jūs turite klausimų dėl darbo, medžiagų ir kainų, kreipkitės tel. ☎ +370 (678) 77779 +370 (605) 87176. Dirbame ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje bei su užsienio objektais. 

Liko klausimų? Parašykite mums!  

Dirbame visoje Lietuvoje

Liko klausimų?

Skambinkite ☎

+370 (605) 87176

+370 (678) 77779