Sienų, grindų, fasadų dekoravimas mikrocementu

Mikrocementas - ideali alternatyva plytelėms ir grindinio akmenims. Įrenginėjame imituojančias betoną grindis ir sienas biurams, butams, restoranams, kavinėms, parduotuvėms ir kitiems objektams. Dekoruojame pastatų fasadus, aikšteles, laiptus. Darbų garantija ir nuolaida medžiagoms

Palikite užklausą ir gaukite pasiūlymą per 12 val.

Punktualumas

Remontą darome laiku ir greitai 

Spalvos

Individualus spalvų pasirinkimas

Garantija

Duodame 5 metų garantija visiems darbams 

Mikrocementas (mikrobetonas) rinkoje pasirodė neseniai, tačiau jo populiarumas sparčiai auga. Šią medžiagą sudaro cemento ir polimerų mišinys. Juo galima dengti pačius įvairiausius paviršius: metalinius, medinius, plastikinius, betoninius ir net keramines plyteles ar gipskartonį.

Mikrocementas labai populiarus dėl savo techninių savybių, įvairovės ir akmens grožio. Jis plačiai naudojamas privačiuose, komercinėse ir pramoninėse statybose, tokiuose, kaip: prekybos salėse, sodo ir parko zonose, takeliuose, laiptinėse prie kotedžų, šaligatviuose, miesto aikštėse, atvirose kavinėse ir kiemuose. Jį galima sutikti mašinų stovėjimo aikštelėse, degalinėse, jūros dokuose. Mikrobetoną renkasi vidinei kotedžo, stoties, restorano ar kitos patalpos apdailai.

Dekoratyvinės mikrocemento (mikrobetono dangos) privalumai:

  • Lengva plauti ir prižiūrėti
  • Galima įrengti šildomas grindis
  • Sienų ir grindų paviršių spalvų ir sprendimų įvairovė
  • Didelis atsparumas dilimui
  • Lengva remontuoti
  • Galima greitai atnaujinti paviršių specialiais lakais per trumpą laiką.

Jeigu Jūs atliksite apdailą su mikrocementu, remontu galite nesirūpinti dar daug metų. 

Mikrocemento technologijos klaidos

Nors manoma, kad miktocementas nesudėtinga medžiaga, su kuria gali susitvarkyti nes pradedantieji, čia taip pat yra savų subtilybių.

Neteisingas mikrobetono naudojimas gali sugadinti visą vaizdą. Dažnai viską tenka atlikti iš naujo, mokėti papildomai. Dažniausiai pasitaikomi defektai:

  • mikrocementas nesilaiko ant sienos;
  • stingstant keičiasi jo spalva ar atsiranda įtrūkimai;
  • sienos neatrodo taip gražiai, kaip tikėjotės.

Būtent todėl darbą geriau patikėti specialistams, kurie išmano technologiją, eiliškumą, proporcijas ir iš pirmo karto atliks viską kokybiškai ir laiku. 

Tokie meistrai dirba "A.K.Decor" įmonėje. Mes ne tik kokybiškai išbetonuosime Jūsų sienas ir grindis, bet padėsime įsigyti medžiagas su nuolaida. Po visų darbų patarsime, kaip prižiūrėti mikrobetono dangą, kad ji ilgus metus atrodytų kaip nauja.

Skambinkite ☎ +370 (678) 77779, +370 (605) 87176

Liko klausimų? Parašykite mums!

Dirbame visoje Lietuvoje

Liko klausimų?

Skambinkite ☎ +370 (678) 77779 +370 (605) 87176