Pamatų liejimas 

Užtikrinsime Jūsų pastato ilgaamžiškumą. Pamatų liejimo darbus atlieka meistrai su 15 metų patirtimi šioje srityje. Duodame oficialią kokybės garantiją

Palikite užklausą ir gaukite pasiūlymą per 12 val.

Punktualumas

Remontą darome laiku ir greitai 

Švara

Po darbų sutvarkome teritoriją

Garantija

5 metų garantija su nemokamu remontu

Pamatų liejimas - svarbiausias namo statybos etapas 

Bet kurioje konstrukcijoje pagrindinė apkrova tenka pagrindui, todėl pamatų liejimas yra vienas iš svarbiausių bet kokio pastato statybos etapų. Būtent pamato konstrukcija, jo hidroizoliacinės savybės bei grunto pobūdis smarkiai apsprendžia namo ilgaamžiškumą.

Mūsų komanda itin suinteresuota, kad bet koks jūsų planuojamas ar jau statomas pastatas stovėtų kuo ilgiau ir nekeltų jums papildomų problemų, todėl pamatus liejame labai atsakingai.

Jei jus domina pamatų liejimo kaina, parašykite mums, nurodykite, kas tai per projektas, o mes apskaičiuosime preliminarias kainas.

Atliekame visus pamatų įrengimo darbus, atsivežame savo techniką ir medžiagas. Jei medžiagas jau turite, galime dirbti ir su jūsiškėmis.

Įrengsime jums:

  • Plokštinius pamatus

  • Juostinius-monolitinius pamatus

  • Gręžtinius-polinius pamatus

Dirbame tiek didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilnius, Kaunas, Panevėžys ir t. t.), tiek atokesniuose kampeliuose. Susisiekite su mumis tel. +370 (678) 77779 +370 (605) 87176

Liko klausimų? Parašykite mums! 

Dirbame visoje Lietuvoje

Liko klausimų?

Skambinkite ☎

+370 (678) 77779 

+370 (605) 87176