Grindų lyginimas

Jeigu nenorite iš naujo kloti grindis, pasirūpinkite jų lygiu paviršiumi. Užsakykite mūsų paslaugas - išlyginsime grindis mažuose ir dideliuose plotuose. Ant lygių grindų Jūsų pasirinkta viršutinė danga atrodys nepriekaištingai

Palikite užklausą ir gaukite pasiūlymą per 12 val.

Punktualumas

Remontą darome laiku ir greitai 

Švara

Po darbų sutvarkome teritoriją

Garantija

5 metų garantija su nemokamu remontu

Lygios grindys ne tik gražiau atrodo, bet ir supaprastina grindų dangos pasirinkimą bei jos klojimą. Net ir nežymūs nelygumai kelia rimtų problemų vėliau statant baldus, montuojant duris ir pan. 

Taigi tiek naujai įrenginėjant patalpas, tiek jas remontuojant grindų lyginimo etapo praleisti nevalia. Yra ne vienas būdas, kaip tą galima padaryti. Kuris palankiausias konkrečiu atveju, priklauso nuo darbų apimties, grindų būklės, ploto ir kitų salygų.

Ar grindų lyginimas būtinas?

Vienareikšmiškai TAIP, jei norime ateityje išvengti įvairių su tuo susijusių problemų:

  • Netinkamai atliktų darbų perdarinėjimas;

  • Sunkumai ir gaišatis klojant grindų dangą;

  • Papildomos finansinės investicijos į remontą.

Kaip viskas vyksta?

Iš pradžių paruošiamas pagrindas. Šio darbo metu jau matome, koks lyginimo metodas tinkamiausias. Viskas priklauso nuo grindų lygių skirtumo. Jei jis ne didesnis nei 3 cm, lyginimas atliekamas lyginamaisiais mišiniais. Jei skirtumas yra nuo 3 iki 10 cm, bus tikslinga pagaminti cemento-smėlio išlyginamuosius mišinius, o rimtesni nelygumai "apdorojami" naudojant grindų pratęsimą ir kitas technologijas. Konkretų variantą aptarsime pokalbio metu.


Su "A.K.Decor" Jūs galite būti tikri, kad grindys bus lygios, gražios ir tarnaus Jums ilgus metus. Paskambinkite ☎ +370 (678) 77779 +370 (605) 87176 

Liko klausimų? Parašykite mums!  

Dirbame visoje Lietuvoje

Liko klausimų?

Skambinkite ☎

+370 (678) 77779 

+370 (605) 87176