Butų betonavimas

Grindų betonavimas ir lyginimas bute. Grindų paruošimas dangos klojimui. Betono imitacijos sienos ir dekoratyvinės grindys, o taip pat mikrocementas vonioje, baldams bei kiti dekoratyvinio betonavimo sprendimai Jūsų bute. Platus spalvų ir raštų pasirinkimas.

Palikite užklausą ir gaukite pasiūlymą per 12 val.

Punktualumas

Remontą darome laiku ir greitai 

Švara

Po darbų sutvarkome teritoriją

Garantija

5 metų garantija su nemokamu remontu

Negalima įsivaizduoti buto kapitalinio remonto be betonavimo darbų. Prieš klojant dekoratyvinę grindų dangą grindis, sienas ir lubas reikia išbetonuoti ir išlyginti. Betonavimo darbų kokybė - pagrindinė kokybiško buto remonto sąlygą. Savarankiškai pasiekti lygaus paviršiaus ir išvengti dažnų betonavimo klaidų pavyksta ne visiems. Todėl, jeigu nenorite mokėti už broko taisymą, šiuos darbus geriau patikėti specialistams.  

Butuose dažniausiai užsakomas grindų betonavimas. Jis aprėpia grindų betonavimą ir lyginimą, kai aukščio skirtumai visame plote dideli. Jeigu tas skirtumas nedidelis, naudojami savaime išsilyginamieji mišiniai. Tai supaprastina visą procesą, o ant lygaus paviršiaus galima kloti įvairias dekoratyvines dangas. 

Dekoratyviniam grindų ir sienų betonavimui ne kliūtis net maži plotai. Mikrocemento grindis galima kloti ant bet kokio paruošto paviršiaus, tai labai praktiška danga, kurią lengva prižiūrėti. Ją įrengti galima net 30 kv.m mažame bute. 

Na, o sienas iš mikrocemento galima drąsiai rinktis kaip kambariuose (pavyzdžiui, populiariame loft stiliaus interjere), taip ir voniose ir kituose pagalbinėse patalpose. Jos praktiškos, ekologiškos ir puikiai atrodo. Betono sienų imitacija - populiarus sprendimas šiuolaikiniame būste.


Mikrocemento siena vonios kambaryje | www.ak-decor.lt
Mikrocemento siena vonios kambaryje | www.ak-decor.lt

Turime labai didelę patirtį betonuojant ir lyginant grindis, o tap pat įrenginėjant grindis ir sienas iš mikrocemento. Mūsų klientai užsako ir dekoratyvinio betonavimo paslaugos baldams - jie itin puošniai ir originaliai atrodo interjeruose.

Jeigu Jums reikalingas betonavimas bute, kreipkitės į "A.K.Decor" meistrus. Įgyvendinsime Jūsų vizijas, kad gyvenimas bute būtų komfortiškas ir malonus. 

Skambinkite mums tel. ☎ +370 (678) 77779 +370 (605) 87176. Aptarsime visas sąlygas.

Liko klausimų? Parašykite mums!  

Dirbame visoje Lietuvoje

Liko klausimų?

Skambinkite ☎

+370 (605) 87176

+370 (678) 77779