Laiptų betonavimas

Betonuojame laiptus namuose, butuose, kotedžuose, rūsiuose ir kituose privačiuose objektuose. Taip pat atliekame laiptų betonavimą skirtingų plotų komercinėse patalpose. Atliekame ir laiptų apdailą mikrocementu. Darbams suteikiame garantiją

Palikite užklausą ir gaukite pasiūlymą per 12 val.

Punktualumas

Remontą darome laiku ir greitai 

Švara

Po darbų sutvarkome teritoriją

Garantija

5 metų garantija su nemokamu remontu

Betoniniai laiptai įrenginėjami tiek lauke, tiek pastatų viduje. Laiptų betonavimas būna įvairaus sudėtingumo: L, U, I formos laiptai, su tarpinėmis aikštelėmis, lygūs, sraigtiniai ir t. t.

Jei nežinote, kuris variantas jums labiausiai tiktų, atvažiuosime, išmatuosime laiptams skirtą angą ir padėsime apsispręsti. Kadangi betonuojame viską, ką tik galima išbetonuoti, laiptų betonavimo niuansai mums puikiai pažįstami.

Kodėl būtent betoniniai laiptai?

Privalumų šis sprendimas turi labai daug. Pagrindinis jų - ilgaamžiškumas. Būtent dėl šios savybės laiptų betonavimo kaina tampa itin patraukli - juk ją sumokate ne vienam dešimtmečiui į priekį. Dar keletas tokių laiptų pliusų:

  • Tyla. Betoniniai laiptai negirgžda ir neskleidžia jokių garsų, kas kartais vyksta su mediniais. Jie taip pat puikiai izoliuoja garsus, todėl negirdėsite jų iš po laiptais įrengtų sandėliukų ar WC patalpų.

  • Net iki galo neįrengtame name betoniniais laiptais galima laipioti, nešioti jais įvairias statybines priemones ir nebijoti jų pažeisti ar išpurvinti. Darbininkams nereikės įrenginėti laikinų laiptų ar nešiotis kopėčių - o tai sutaupys ir laiko, ir pinigų.

  • Betoniniams laiptams tinka labai įvairi apdaila: plytelės, mediena, granitas, epoksidiniai dažai. Taigi galimi bet kokie jums patinkantys dizaino sprendimai.

Betonuojame laiptus pagal visus reikalavimus

Laiptų betonavimas - atsakingas darbas. Juk jais bus vaikščiojama, laipiojama, galbūt kažkas nešiojama. Taigi jie privalo būti tvirti, atsparūs didelėms apkrovoms. Betonas - ideali medžiaga tokių konstrukcijų montavimui. Žinoma, privalu laikytis visų technologinių rekomendacijų ir nurodymų darbo metu.

Kad laiptas būtų ne tik patvarūs, bet ir estetiškai atrodytų, jiems reikalinga apdaila


Taigi jei jūsų pastatui reikalingi laiptai, mes pasiruošę šį poreikį patenkinti. Atsiųskite mums užklausą, nurodykite savo lūkesčius, o mes paskaičiuosime preliminarias darbų kainas ir nedelsdami su jumis susisieksime. Atstumai mums ne kliūtis, dirbame visoje Lietuvoje, todėl nedvejokite. Susisiekite su mumis tel. +370 (678) 77779 +370 (605) 87176

Liko klausimų? Parašykite mums!  

Dirbame visoje Lietuvoje

Liko klausimų?

Skambinkite ☎

+370 (678) 77779 +370 (605) 87176