Liejamos grindys: 3D, terrazzo, epoksidinės, poliuretano

 Įrengsime grindis kavinėse, biuruose, garažuose ir kituose komercinėse patalpose. Išklosime Jūsų norimo rašto ir spalvos dangą namebute, rūsyje arba garaže. Padėsime pasirinkti optimaliausią grindų variantą ir viską papasakosime apie teisingą priežiūrą, kad grindys tarnautų ilgai. Visiems darbams suteikiame oficialią garantiją.

Palikite užklausą ir gaukite pasiūlymą per 12 val.

Punktualumas

Remontą darome laiku ir greitai 

Paletė

Individualus spalvų pasirinkimas

Garantija

 5 metų garantija su nemokamu remontu 

Liejamos epoksidinės arba poliuretaninės grindys formuojamos ant betoninio pagrindo. Tai itin patvari bei cheminiam ir mechaniniam poveikiui atspari danga, turinti tiek privalumų, kad ir išvardinti visus sunku. 

 • Lengva priežiūra. Šias grindis galima plauti tiek šaltu, tiek karštu vandeniu ir naudoti praktiškai bet kokius valiklius. Atsiradę gilesni įtrūkimai greitai pašalinami šepetėliu. 
 • Nesudėtingas remontas. Visi galimi defektai šalinami greitai, grindys atrodo kaip naujos.
 • Atsparumas. Naudojant įvairias specialias papildomas priemones, galima pagaminti grindis, atsparias rūgštims, šarmams, tirpikliams, turinčias antistatinių savybių. Liejamos grindys itin atsparios drėgmei, o įrenginėjant jas vonioje, ar kitoje drėgnoje patalpoje, nereikia papildomos hidroizoliacijos.
 • Universalumas. Tinka ligoninėms, mokykloms, butams, gyvenamiesiems namams, biurams, viešbučiams, oro uostams, pramoninės paskirties patalpoms ir t. t.
 • Tvirtumas. Skirtingos paskirties patalpoms reikalingos skirtingo gylio grindys - gali būti nuo 1 iki 10 mm.
 • Estetinė išvaizda. Epoksidinės grindų dangos neturi sujungimo siūlių (o tai reiškia, kad į jas nepatenka nešvarumai), jos lygios, paviršius gali būti glotnus arba šiurkštus, įvairi spalva ar net marginimai, spalvų perėjimai, 3D efektas. 

Kada ir kur naudojamos epoksidinės ir poliuretano grindys?

Skirtumai ir privalumai

Epoksidas ir poliuretanas - dažniausiai įeinantys į liejamų grindų sudėtį komponentai. Tarp jų yra daug panašumų - abu turi dervos ir kietiklio, abu tinka įvairiems dizaino sprendimams, nes įrenginėjant dangą, galima pasirinkti jos spalvą ir raštą. Tačiau tarp jų yra skirtumų, kurie ypač išryškėja ilgai eksploatuojant grindis. Jie lemia, kokią tiksliai dangą geriau naudoti konkrečiame objekte.

Epoksidinės grindys

Epoksidinės grindys - vientisa patvari konstrukcija, kuri nekenkia sveikatai ir yra labai praktiška. Šios grindys dažnai įrenginėjamos sunkios pramonės įmonėse, sandėliuose, logistikos centruose, kur vyksta intensyvus judėjimas.

Epoksidinės grindys atsparios agresyviai chemijai, todėl jas dažnai kloja servisuose, garažuose, rūsiuose.

Dėl savo estetinio vaizdo ir lengvos priežiūros epoksidines grindys populiarios restoranuose, oro uostuose, elitiniuose būstuose. Kadangi tai yra ekologiškas sprendimas, šias grindis galima sutikti vaikų įstaigose bei ligoninėse.

Palyginus su poliuretano grindimis, epoksidines įrengti paprasčiau. Tačiau norint išvengti klaidų ir papildomų nuostolių, būtina tiksliai laikytis visų technologinių rekomendacijų. 

Kaip ir visas liejamas grindis epoksidines galima plauti karštu vandeniu, naudojant bet kokias valymo priemones. Be to, šioms grindims taip pat nereikia hidroizoliacijos. Iš dizaino pusės mes parūpinsime įvairius raštus, kurie puikiai papuoš jūsų interjerą.

Poliuretano grindys

Didelis poliuretano grindų privalumas tame, kad jos yra labai elastingos. Todėl atlaiko labai didelius svorius, pavyzdžiui, krentant ant jų paviršiaus sunkioms konstrukcijoms. Jos puikiai tinka ten, kur yra didesnė įbrėžimų ir deformacijų grėsmė.

Ši danga tinka daugiaaukštėms automobilių stovėjimo aikštelėms, patalpoms, kur temperatūra krenta žemiau 0, pavyzdžiui, šaldymo kamerose. Poliuretanas atsparus pieno rūgščiai, tad jį siūlo įrenginėti įvairiuose pieno ir jo produktų gamybos įmonėse.

Kitos šių liejamų grindų savybės nesiskiria nuo kitų liejamų grindų rūšių:

 • jas paprasta prižiūrėti
 • jos apsaugo nuo kenkėjų
 • yra hermetiškos
 • turi priešgaisrinių savybių, todėl saugios.

Būtina įsidėmėti, kad poliuretano grindys reikalauja daugiau patirties norint jas įrengti - klaidų tikimybė didesnė, tad gali tekti viską daryti iš naujo. Todėl jų įrengimą geriau patikėti specialistams. 

Kitos liejamos grindys: 3D ir terrazzo

Tarp kitų populiarių liejamų grindų klientai dažnai renkasi 3D ir terrazzo grindis.

Taip vadinamos 3D liejamos grindys - itin dekoratyvus ir prabangiai atrodantis sprendimas. Skaidri grindų danga, sukurianti raštų, spalvų perėjimų ar kitų dekoratyvių marginimų gylį. Galima perteikti besiliejančių bangų efektą, išgauti erdvinį spalvų ir atspalvių persidengimą, piešinius ir t. t.

"Terazzo" grindys - itin dekoratyviai ir estetiškai atrodanti savaime išsilyginanti mozaikinė danga. Ji sudaryta iš dviejų komponentų: rišiklio (portlandcementis, polimeras arba cemento ir polimerų derinys) ir dekoratyvinio užpildo (marmuro, granito, sienito ar dolomito drožlės).

 • "Terazzo" grindys atrodo įspūdingai, o dekoratyviniam užpildui sunaudoja daugybę marmuro ir granito gamybinių atliekų, todėl jos pigesnės nei, pavyzdžiui, marmurinės.

 • Kadangi šios dangos šilumos laidumas didelis, tai išsprendžia šildymo įrengimo klausimą.

 • Šios grindys itin ilgaamžės, todėl jums nereikės periodiškai skirti lėšų jų remontui.

"Terazzo" danga dar vadinama Venecijos grindimis ir nuo kitų liejamų grindų skiriasi išvaizda. Stingdama ji suformuoja margą ir idealiai lygų paviršių su išskirtiniu dekoratyvinio drožlių užpildo išsidėstymu. 

Nuo ko priklauso liejamų grindų kaina?

Tam, kad galėtume aiškiau įsivaizduoti, kiek viskas kainuos, reikia atsakyti į keletą pagrindinių klausimų.

 • Koks grindų plotas?

 • Kokioms patalpoms skirtos grindys?

 • Koks apkrovimo laipsnis reikalingas?

Tiesiog išsakykite mums savo lūkesčius ir norus, o grindų kainą mes jums paskaičiuosime. 

Ar galima išliejamas grindis pasigaminti patiems?

Galima, įmanoma, tačiau jei neturite tame patirties - nepatartina. Patyrę, ne pirmą kartą tokią užduotį gavę meistrai, išlies tobulai lygias grindis. Stebėdami jų darbą, galite pagalvoti, jog tai nėra itin sudėtinga. Vis tik jei tikitės rezultato, kurio nenorėsite iš karto remontuoti, geriau patikėti tai patyrusioms rankoms.

Kodėl verta pasirinkti mus?

Mūsų specializacija - dekoratyvinis betonavimas ir liejamų grindų įrengimas. Per ilgus darbo metus perpratome šią medžiagą ir žinome, kaip išvengti klaidų. Suprantame savo klientą iš pusės žodžio, padėsime pasirinkti geriausią dangą Jūsų objektui. Skambinkite mums tel. +370 (678) 77779+370 (605) 87176.

Liko klausimų? Parašykite mums! 

Dirbame visoje Lietuvoje

Liko klausimų?

Skambinkite ☎

+370 (678) 77779 

+370 (605) 87176